ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

ГО «ВЕТЕРАНСЬКИЙ ПРОСТІР СУМЩИНИ» здійснює підтримку ветеранів і їхніх родин як у місті Суми так і в області.

Раді повідомити Вам, що за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» наша команда розпочинає реалізацію проєкту «Психосоціальна підтримка для родин загиблих Захисників України». Географія реалізації проєкту – Сумська область.

14:50 16.05.2024

ДО УВАГИ!

У Сумах відкрито перший офіс «Зроблено в Україні». Офіс працюватиме на базі Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості.

10:00 26.04.2024

РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

10:38 15.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

08:04 11.04.2024

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної «Єдиної ветеранської лінії». Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

13:48 08.04.2024

Про безоплатний вебінарний проєкт

Інформуємо, що з 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн». Страт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року. Під час 10 вебінарів експерти з маркетплейсу Prom.ua та платіжного сервісу RozetkaPay поділяться експертизою у сфері електронної комерції: що необхідно, щоб стати підприємцем онлайн, як знайти постачальників для свого бізнесу, як правильно вибрати канали збуту, як працювати з асортиментом товарів, як приймати оплату онлайн, що підприємцю потрібно знати про фіскалізацію, як працювати з покупцем, щоб він став постійним клієнтом, інструменти, які спрощують життя підприємцю. До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу, а також ті, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни. З детальним описом проєкту, умовами участі, термінами реалізації та реєстрацією учасників можна ознайомитися за посиланням — https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales. Контактною особою від Установи для подальшої комунікації призначено Коломієць Вікторію, консультантку відділу освіти та підтримки малого та середнього підприємництва, електронна адреса: vkolomiiets@epo.org.ua.

13:18 05.04.2024