ЗАХОДИ ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ БДЖІЛ

ДО УВАГИ!

У Сумах відкрито перший офіс «Зроблено в Україні». Офіс працюватиме на базі Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості.

10:00 26.04.2024

РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

10:38 15.04.2024

Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

08:04 11.04.2024

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Міністерство у справах ветеранів України повідомляє про запровадження телефонної «Єдиної ветеранської лінії». Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

13:48 08.04.2024

Про безоплатний вебінарний проєкт

Інформуємо, що з 27 березня по 17 квітня 2024 року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» у співпраці з маркетплейсом Prom.ua та платіжним сервісом RozetkaPay проводить набір представників мікро, малого та середнього бізнесу на освітній проєкт «Інтернет до бізнесу доведе: 10 кроків до продажів онлайн». Страт навчання заплановано на 18 квітня 2024 року. Під час 10 вебінарів експерти з маркетплейсу Prom.ua та платіжного сервісу RozetkaPay поділяться експертизою у сфері електронної комерції: що необхідно, щоб стати підприємцем онлайн, як знайти постачальників для свого бізнесу, як правильно вибрати канали збуту, як працювати з асортиментом товарів, як приймати оплату онлайн, що підприємцю потрібно знати про фіскалізацію, як працювати з покупцем, щоб він став постійним клієнтом, інструменти, які спрощують життя підприємцю. До участі запрошуються представники мікро, малого та середнього бізнесу, а також ті, хто тільки планує власну справу. Проєкт буде корисний для крафтових локальних виробників, майстрів, що виробляють власну продукцію тощо, та хочуть продавати її онлайн на всі регіони країни. З детальним описом проєкту, умовами участі, термінами реалізації та реєстрацією учасників можна ознайомитися за посиланням — https://business.diia.gov.ua/10-steps-to-online-sales. Контактною особою від Установи для подальшої комунікації призначено Коломієць Вікторію, консультантку відділу освіти та підтримки малого та середнього підприємництва, електронна адреса: vkolomiiets@epo.org.ua.

13:18 05.04.2024

Про підтримку аграріїв у 2024 році

Відповідно до  Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року, схваленої розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 09.07.2021 № 449-ОД «Про схвалення проекту Програми розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року», затвердженої рішенням Сумської обласної ради від 23.07.2021 «Про Програму розвитку агропромислового комплексу Сумської області на період до 2027 року» (зі змінами) (далі – Програма) у 2024 році передбачається спрямування коштів обласного бюджету на наступні напрямки підтримки:

11:53 05.04.2024

Сказ – смертельна небезпека для тварин та людей!

Сумське районне  управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області  нагадує про небезпечність сказу для тварин та людей, а також про необхідність здійснення щорічної вакцинації домашніх тварин. Особливо це важливо зараз через збільшення  кількості безпритульних, покинутих тварин в умовах посилення бойових дій та евакуацію населення прикордонних населених пунктів.

10:38 03.04.2024

У разі наявності у платника податкового боргу контролюючі органи зобов'язані зарахувати кошти, що сплачує такий платник податків, в рахунок погашення податкового боргу згідно з черговістю його виникнення незалежно від напряму сплати

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує платників податків Сумщини, що відповідно до п.п. 14.1.175 п.14.1 ст. 14 ПК України податковий борг - сума узгодженого грошового зобов'язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.

08:28 02.04.2024