У Сумах відкрито перший офіс «Зроблено в Україні». Офіс працюватиме на базі Сумської філії Сумського обласного центру зайнятості.

Дата: 18.04.2024 15:05

На зображенні може бути: 3 людини та текст «IIII ЗРОБЛЕНО в YKPAIHI РЕГИОНАЛЬНИЙ ΟФИС ្មហពព НАШИ ПОСЛУГИ: СУМСЬКА ФЕЛИЯ СУМСЬКОГО сумсьКогООбЛАснОГо ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТ информация щодо державних програм п.дтримки бизнесу ·допомогаз 3i створенням бизнес-плану консультацййний супров.д подачи заявок на гранти або кредити ЗРОБЛЕНО в YKPAIHI КАТАЛОГ Можливостей ВиД ДЕРжАВИ: програма компенсаиий на закупивлю с/г техн.ки програма "Доступнй кредити «<5-7-9>> гранти на розвиток переробной промисловостй ·грантова програма "Власна справа" гранти для ветеран.в НАШИ КОНТАКТИ: (044) 2449421 м.Суми вул. Степана Бандери,45 45»

Він стане осередком підтримки для мікро- та малого бізнесу Сумщини. Всього в планах 100 таких офісів на базі центрів зайнятості по всій Україні.

В офісі «Зроблено в Україні» підприємці і бажаючі започаткувати власну справу зможуть отримати:

✅очні консультації з питань ведення бізнесу, участі в урядових програмах та грантах;

✅допомогу з оформленням документів;

✅доступ до інформаційних ресурсів та освітніх програм.

Відновлення зруйнованої інфраструктури та економіки України неможливе без розвитку українського бізнесу. Створення таких офісів – це лише один із кроків для підтримки підприємців. Віримо, що український бізнес вистоїть і стане рушійною силою відновлення нашої країни.

Запрошуємо за адресою: м. Суми, вул. Степана Бандери, 45, 1 поверх, офіс «Зроблено в Україні»