Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

На Сумщині у поточному  році виникло більше 190 пожеж, значна частка з яких припадає на житловий сектор. Вогонь забрав життя 25 людей. Як свідчить аналіз таких випадків, на їх виникнення вплинув «людський» фактор - недотримання вимог пожежної безпеки.

10:51 17.02.2023

Увага!

Інформацію, щодо надання безоплатної правової допомоги можна знайти за посиланням : https://legalaid.gov.ua

10:50 12.01.2023

Увага!

Бездрицька сільська рада  рекомендує дотримуватись заходів стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану, а саме:

14:10 03.11.2022

ЗАТРИМКУ У ФІНАНСУВАННІ ЛІКАРНЯНИХ БУДЕ СКОРОЧЕНО

Від початку війни, у березні-вересні, Фонд соціального страхування України недоотримав понад 5 мільярдів гривень частки ЄСВ відносно планових показників. Водночас, виплати лікарняних, декретних і страхових виплат не призупинялись Фондом ні на день та продовжують фінансуватись у повному обсязі. Однак перевищення потреби у видатках на страхові виплати і допомоги над фактичними доходами, на жаль, призвело до затримки фінансування матеріального забезпечення на майже 57 робочих днів.

14:48 24.10.2022

Зміни у Порядку оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон,

Важлива інформація для громадян відбулися зміни у Порядку оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дані зміни були внесені Постановою Кабінету Міністрів України від 18 жовтня 2022 р. № 1185. Відповідно до положень постанови даної постанови строк дії паспорта для виїзду за кордон продовжується на підставі заяви особи або її законного представника.

14:46 24.10.2022