Рішення 32 позачергової сесії 8 скликання від 13.08.2024 року

Дата: 15.08.2024 15:38

Про внесення змін до рішення 2 сесії 8 скликання Бездрицької сільської ради від 11.12.2020 року «Про затвердження регламенту роботи Бездрицької сільської ради»

Про введення до штатного розпису Бездрицького ліцею Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області посади водія автотранспортних засобів

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки водного фонду комунальної власності для рибогосподарських потреб в межах населених пунктів Бездрицької сільської ради

Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості розташованої за межами населених пунктів Бездрицької сільської ради.

Про внесення змін до Комплексної програми «Розвиток освіти Бездрицької сільської ради у 2024-2026 роках»

Про обрання лічильної комісії для проведення поіменного голосування

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на (місцевості) під проектними (польовими ) дорогами у масивах земель сільськогосподарського призначення та передачу їх в оренду ТОВ « АП « Прогрес-Технологія ».

Про поновлення Договору оренди № 858 від 09.11.2017 року номер запису про інше речове право 23515835 від 16.11.2017 року (кадастровий номер 5924780900:01:002:0108).

Про призначення старости Токарівського старостинського округу Бездрицької сільської ради.

Про прийняття у комунальну власність земельної ділянки

Про внесення змін до «Програма соціального захисту населення Бездрицької сільської ради на 2024 рік»

Про затвердження в новій редакції фінансового плану комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільської ради «АЗПСМ с.Токарі» Сумського району Сумської області на 2024рік

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств Бездрицької сільської ради «АЗПСМ с.Бездрик» та «АЗПСМ с.Токарі» Сумського району Сумської області на 2024 рік