Рішення 31 сесії 8 скликання від 04.07.2024 року

Дата: 08.07.2024 13:08

Про внесення змін до рішення двадцять п’ятої сесії восьмого скликання Бездрицької сільської ради від 20.12.2023р. «Про бюджет Бездрицької сільської територіальної громади на 2024 рік»

Про внесення змін до Положень

Про делегування повноважень у сфері містобудування та архітектури відділу архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Сумської районної державної адміністрації.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Про внесення змін до рішення 12 сесії 8 скликання від 24.06.2022р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Бездрицької сільської ради з 01.01.2023р.»

Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб по Бездрицькій сільській раді на 2025 рік

Про внесення змін до рішення 12 сесії 8 скликання від 24.06.2022р. «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бездрицької сільської ради з 01.01.2023 року.»

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (проектних польових доріг) в натурі (на місцевості)

Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних некомерційних підприємств Бездрицької сільської ради «АЗПСМ с.Бездрик» та «АЗПСМ с.Токарі» Сумського району Сумської області на 2024 рік

Про внесення змін до «Програма соціального захисту населення Бездрицької сільської ради на 2024 рік»

Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Бездрицької сільської ради на 2024 рік