Проекти рішень 29 сесії 8 скликання

Дата: 09.05.2024 10:00

Про внесення змін до рішення Бездрицької сільської ради від 20.12.2023 року» «Про бюджет Бездрицької сільської територіальної громади на 2024 рік»

Про затвердження звіту про виконання бюджету Бездрицької сільської територіальної громади за І квартал 2024 року

Про внесення змін до програми підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Бездрицької сільської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2024 рік

Про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції з місцевого бюджету до бюджету Ворожбянської міської територіальної громади в 2024 році

Про виділення коштів Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів військовій частині

Про виділення коштів Субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів для Головного управління національної поліції в Сумській області

Про передачу міжбюджетного трансферту у вигляді іншої субвенції з місцевого бюджету до бюджету Сумської міської територіальної громади в 2024 році

Про перейменування вулиць

Про затвердження Стратегії розвитку Токарівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Росинка» Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області на 2024 -2028 роки»

Про затвердження Стратегії розвитку Токарівського ліцею Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області на 2024 -2027 роки»

Про дострокове припинення повноважень депутата сільської ради Феденченка В.В.

Про звільнення старости Токарівського старостинського округу Білоуса Павла Івановича згідно з поданою заявою (за власним бажанням)

Про внесення змін до рішення 36 ОТГ сесії 7 скликання від 28.02.2020 року «Про затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, право оренди яких виставляється на земельні торги окремими лотами на території Бездрицької сільської ради (за межами населеного пункту) Сумського району Сумської області»

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка перебуває у власності ТОВ СП «НАДРА»

Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки