Бездрицька громада
Сумська область, Сумський район

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Токарі"

Дата: 08.02.2024 14:31
Кількість переглядів: 99

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 року № 2801-XII (зі змінами), Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», ст. 65 Господарського кодексу України, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 р. № 117 зі змінами, розпорядження  сільського голови Бездрицької сільської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Токарі» від 01.02.2024 р.09/02-02, розпорядження  сільського голови Бездрицької сільської ради  «Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Токарі» від 08.02.2024 р.11/02-02.

Найменування підприємства: Комунальне некомерційне підприємство Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Бездрик», скорочена назва КНП БСР «АЗПСМ с. Токарі» (далі – Підприємство).

Юридичне та фактичне місцезнаходження Підприємства:  Україна, Сумська область Сумський район с.Токарі вул. Шкільна , 1Б.

Статут Комунального некомерційного підприємства  Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Токарі» (додаток 5).

Основні напрями діяльності Підприємства: КВЕД 86.21 Загальна медична практика.

Більш детальніше ознайомитись з основними напрямами діяльності Підприємства можна в Статуті згідно додатку 5

Структура Підприємства: додаток 6

Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності Комунального некомерційного підприємства  Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Токарі» станом на 08.02.2024 року складають 1137285,00 грн. на 2024 рік.

Документи для участі в конкурсі необхідно подати до Бездрицької сільської ради за адресою: 42350, Сумська обл., Сумський р-н, с. Бездрик, вул. Жовтнева, буд. 2 до 16.00 год. 21.02.2024 р.

Номер телефону та електронна адреса для довідок: (0542) 690-287, e-mail: rada3@ukr.net.

Перелік документів, що надаються особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії претендентом для участі у конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографія;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згода на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсна пропозиція обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідка МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заява про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції»).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Конкурсна пропозиція може містити проєкт плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три – п’ять років), в якому передбачаються:

  • план реформування закладу протягом одного року;
  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

Вимоги до претендентів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 р. № 117 зі змінами):

Повинен знати: Конституцію України, закони, постанови, укази, розпорядження, рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади і місцевого самоврядування, які регулюють порядок діяльності закладу охорони здоров'я; профіль, спеціалізацію й особливості структури закладу охорони здоров'я; податкове та екологічне законодавство; перспективи, вітчизняні і світові тенденції технологічного, технічного, економічного і соціального розвитку галузі і закладу охорони здоров'я; можливості ефективного використання виробничих потужностей, наявних технологічних процесів, їх реструктуризації або заміни; кадрові ресурси закладу охорони здоров'я; порядок розроблення і затвердження бізнес-планів, фінансових планів (у разі необхідності) та програм виробничо-господарської діяльності; ринкові методи господарювання та управління; кон'юнктуру ринку; порядок з укладення і виконання господарських та фінансових договорів, галузевих тарифних угод, колективних договорів та регулювання соціально-трудових відносин; вітчизняні і зарубіжні досягнення науки та технології у відповідній галузі виробництва і досвід завоювання позицій на світових та регіональних ринках продукції; основи економіки, менеджменту, маркетингу, організацію виробництва, праці та управління; етику ділового спілкування та ведення переговорів; трудове законодавство, технології інформаційного забезпечення управління, форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; сучасні засоби комунікацій та зв'язку; сучасну наукову літературу та науково-практичну періодику за фахом; методику визначення потреби в лікарських засобах, медичних виробах, обладнанні; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі охорони здоров’я.

Кваліфікаційні вимоги (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 р. № 117 зі змінами):

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Охорона здоров’я». 

Стаж роботи: Стаж роботи не менше 3-х років стажу за основною спеціальністю або 3-х років на керівних посадах.

Документи, подані (надіслані) претендентам для участі у конкурсі, не розглядаються у разі:

1) подання їх особисто в останній день строку після закінчення робочого часу;

2) надіслання їх поштою після закінчення строку подання;

3) надіслання їх поштою протягом установленого строку подання та надходження до конкурсної комісії менше ніж за три робочих дні до дати проведення засідання з розгляду заяв та доданих до них документів.

Умови оплати праці Директора :

Умови оплати праці визначаються відповідно до контракту з директором Комунального некомерційного підприємства  Бездрицької сільської ради «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини с. Токарі». За виконанням обов’язків, передбачених контрактом, Директорові нараховується заробітна плата відповідно до умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я, встановлених чинним законодавством України у межах кошторису витрат і видатків Підприємства відповідно до виділених бюджетних асигнувань та згідно із штатним розписом. Встановлення розміру премій та надбавок Директорові здійснюється відповідно до його особистого внеску в загальні результати роботи, рівня трудової та виконавчої дисципліни, інтенсивності, складності праці.

Істотні умови контракту: права і обов’язки сторін, умови матеріального забезпечення керівника, відповідальність сторін, розв’язання спорів, внесення змін і доповнень до контракту та припинення його дії.

Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 16.10 2014 року № 642 (зі змінами).

Місце проведення конкурсу: 42350, Сумська обл., Сумський р-н, с. Бездрик, вул. Жовтнева, буд. 2

Дата проведення конкурсу: 23.02.2024 року (о  10.00 год).

додаток 1

додаток 2

додаток 3

додаток 4

Статут КНП БСР АЗПСМ с.Токарі

Структура


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь