УВАГА – ШАХРАЇ!

Дата: 08.06.2023 11:48

Поліція застерігає: у зв‘язку з соціально-економічною ситуацією останнім часом збільшилась кількість шахрайств на території регіону.

Зловмисники діють за різними «сценаріями» , представляючись співробітниками банку, працівниками соціальних служб, поліцейськими і навіть лікарями. Під приводом банківських операцій по банківським карткам потенційних жертв чи відкупу від неіснуючої кримінальної відповідальності , або й просто з проханням грошової допомоги вони видурюють у останніх всі їх заощадження.

ТОЖ БУДЬТЕ УВАЖНІ!

В жодному разі не довіряйте незнайомим телефонним співрозмовникам! Не поспішайте виконувати вказівки невідомої вам людини і переказувати на чужий банківський рахунок чи передавати посильним гроші! Це – шахраї!

ПАМ‘ЯТАЙТЕ:

• Банківський працівник ніколи не буде проводити  фінансові операції у телефонному режимі! Для цього вас запросять до приміщення відділення банку, і в тому разі, якщо ви підтвердите свою особу паспортом, спеціалісти у ваші присутності проведуть всі необхідні процедури..
  • Якщо вам зателефонували з поліції і запропонували «вирішити» питання про не притягнення до кримінальної відповідальності когось з родичів – негайно кладіть слухавку.

Затим наберіть номер «гарячої» лінії «102», і повідомте про дзвінок. Там же ви можете уточнити інформацію стосовно того, чи й справді вашого родича затримано за вчинення злочину.

• Якщо до вас завітали незнайомці і пропонують купити за низками цінами продукти харчування, ліки або диво-апарати від усіх хвороб. БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ – ЦЕ ШАХРАЇ!

ПАМЯТАЙТЕ, ЛІКАРСЬКІ ЗАСОБИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ У СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ЗАКЛАДАХ!

Але якщо вже так склались обставини, і ви стали жертвою злочину, негайно телефонуйте:

Телефон «гарячої» лінії поліції       «102»

Телефони «довіри» Головного управління Національної поліції Сумської області:

(0542) 77-03-00    (0542) 66-70-31

Телефони «гарячої» лінії

Національної поліції України:

(044) 254-91-02 або 0800-50-02-02

(з мобільного безкоштовно)

Чергова частина ВП № 4 ( м. Суми) Сумського РУП:

050 307 99 50

Фото без описуФото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/05383313/5a6d64915ea7504e464b42e486eb66ba.pdf