Спортивний вісник

Районні зональні змагання з волейболу серед дівчат

14 лютого 2019 року на базі Безрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів було проведено районні зональні змагання з волейболу серед дівчат. Участь взяло три команди Низівської ЗОШ І- ІІІ ступенів, Старосільської ЗОШ І- ІІІ ступенів, Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів. В нелегкій боротьбі перемогу отримала команда Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів. Друге місце команда Старосільської ЗОШ І- ІІІ ступенів та ІІІ місце Низівська ЗОШ І- ІІІ ступенів.

12:40 14.02.2019

Відкрита першість зі скелелазіння

7-8  лютого 2019 року у закладі Білопольського Центру дитячої та юнацької творчості була проведена відкрита першість зі скелелазіння( швидкість).У змаганнях взяли участь 37 учасників серед них були учні Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів під керівництвом тренера Гомолі  Д.О.  медалям У 4 віковій групі 2003 р.н. і старше Дорда Софія зайняла І місце.

12:30 08.02.2019

І етап змагань чемпіонату України з волейболу

07 лютого 2019 року на базі Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів відбувся І етап змагань чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків старшої вікової групи  та середньої  вікової групи Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів та Токарівської ЗОШ І- ІІІ ступенів.  В запеклій боротьбі серед юнаків старшої вікової групи з рахунком 2: 0  здобули перемогу команда Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів.

12:24 07.02.2019