Повідомлення про оголошення конкурсу щодо передачі в оренду цілісного майнового комплексу системи водопостачання села Токарі Бездрицької сільської ради

Дата: 06.12.2021 16:31

Об'єкт, що пропонується для надання в оренду:

Цілісний майновий комплекс системи водопостачання села Токарі Бездрицької сільської ради що перебуває в комунальній власності Бездрицької сільської ради:

Орган, який передає в оренду:  Бездрицька сільська рада.

Строк, на який об'єкт передається в оренду: 2 роки 11 місяців.

Розмір орендної плати: Розмір орендної плати становить 520100,91

(7 % від вартості Об'єкта водопостачання за результатами його оцінки).

Відповідно до ч. 10 ст. 11 Закону України “Про особливості передачі в оренду об'єктів у сферах теплопостачання, водопостачання та водовідведення, що перебувають у комунальній власності”, договір оренди може передбачати надання орендареві пільг щодо орендної плати.

Строк подання заявок на участь у конкурсі: протягом тридцяти днів з дня оголошення конкурсу, оголошення конкурсу здійснюється конкурсною комісією в десятиденний строк з дня її утворення шляхом розміщення у друкованому засобі масової інформації та на веб-сайті Бездрицької сільської ради інформації про оголошення конкурсу.

Розмір реєстраційного внеску:  170 грн. 00 коп. (10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 10 х 17 грн. 00 коп. =170 грн. 00 коп.)

Строк, протягом якого оголошуються результати конкурсу: наступного дня після прийняття рішення про переможця конкурсу.