ЗАПРОШЕННЯ НА ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Дата: 03.12.2021 11:49

Український Жіночий Фонд в партнерстві зі Структурою ООН Жінки з листопада 2021 року реалізує проєкт «Розбудова демократичного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні», за фінансової підтримки Уряду Норвегії. Ми плануємо працювати в 30 громадах 6 областей України.

Запрошуємо вас на презентацію нашого проєкту в Бездрицькій громаді 06 грудня  о 13.00 у приміщенні виконкому за адресою: вул. Жовтнева, 2.

На презентацію проєкту ми запрошуємо представників/-ць органів місцевого самоврядування, громадських організацій, активістів/активісток, неформальних лідерів та інших зацікавлених осіб.

В процесі презентації будуть обговорені мета та завдання проєкту, можливості для участі у проєкті та яким чином проєкт може посилити розвиток громади в цілому.