ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ !

Дата: 10.09.2021 14:37

Бездрицька сільська рада  попереджає про  заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності та  нагадує, що спалювання є прямим порушенням ряду норм чинного законодавства, а саме: ст. 50 Конституції України, ст. ст. 9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», за які передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Спалювання рослинності не тільки завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей, а й може перерости у неконтрольоване горіння.

Давайте свідомо не будемо порушувати вимоги чинного законодавства, а будемо поважати наші права на комфортне та безпечне життя і збережемо навколишнє природнє середовище.