Краща спортивна громада 2021

Дата: 26.07.2021 10:59

24 липня 2021 року на базі спортивного стадіону «Колос» Краснопільської територіальної громади відбулися обласні спортивні змагання серед команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад «Краща спортивна громада Сумщини 2021 року».

Збірна команда Бездрицької сільської ради відстоювала честь та гідність своєї громади. Кожен учасник продемонстрував неабиякі здібності та вміння, тому наша команда з мінімальним відривом зайняла почесне IV місце.

Надзвичайно приємно, що в цьому році до складу нашої команди увійшов віце-чемпіон України зі стронгмену Дмітрієв Андрій та допоміг здобути такі значні командні результати.

Особливо хотілось би відзначити:

• Глянцева Олега, який посів І місце у гирьовому спорті, штовханні гирь (2 гирі по 24 кг - 51 раз);
  • Цебра Сергія за зайняте І місце у гирьовому спорті (метання гирі вагою 8 кг – 9м 98 см);
  • Команду у складі Дмітрієва Андрія, Цебра Сергія, Глянцева Олега, Щербака Віктора, Дашенка Владислава, яка посіла ІІ місце в перетягуванні линви;
  • Дашенка Владислава, який виборов ІІІ місце у вправі з колесом (20 разів за 45,5 с);
  • Команду з міні-футболу у складі Руденка Сергія, Ткаченка Сергія, Обзора Олександра, Кругляка Дмитра, Поповського Дмитра, Ткаченка Богдана, Свченка Ігора, Криловецького Віктора, Петренка Олега, яка посіла ІІІ місце;
  • Литюгу Ніну Вікторівну та Глущенка Ігора Володимировича, які зайняли почесне ІІІ місце з шашок;
  • Родину Бабічевих, Юлію та Миколу, які продемонстрували свої вміння з гри в шахи та здобули IV місце.

З неменшою щирістю висловлюємо подяку й нашим тенісистам: Руслановій Дарині та Петренку Олегу, які хоч і не посіли призового місця, проте гідно представили нашу громаду.

Тож кожному учаснику нашої команди, організаторам (ГО «Сумська територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», Краснопільській громаді), вболівальникам висловлюємо подяку. Особливу подяку висловлюємо голові Бездрицької сільської ради Маркіну Олександру Васильовичу за організацію та підтримку цього заходу.

Ми пишаємося своїми учасниками, для нас ви завжди переможці!