«МОЄ СЕЛО - НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ НА ЗЕМЛІ»

Дата: 14.07.2021 09:24

До ставу! Всі до ставу люди!

Ідіть мерщій старе й мале!

Сьогодні свято, свято буде

Та навіть, два, а не одне!

Весело та гамірно було на День села та Купальському святі в Бездрику.

В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей на галявині біля ставу. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі.

Малеча гарно проводила час у дитячій ігровій зоні: працювали атракціони та розваги,  дітлахи могли посмакувати солодкою ватою та попкорном.

Розваг вистачало для кожного. Умілими руками працівників ДНЗ «Веселка» та ЗОШ були оформлені чудові фотозони, радо зустрічала  бібліотечна вітальня, знайомлячи всіх з історією рідного краю.

Присутніх пригощали смачним кулішем та пирогами, уміло приготованими депутатами Бездрицької сільської ради, працювала торгівля, де кожен міг придбати те, що довподоби.

На свято завітали почесні гості: народний депутат Верховної Ради України Ігор Васильєв, голова Сумської районної державної адміністрації Руслан Сіренко, виконавчий директор ТОВ «ЗЕРНЕ» Микола Губа,  директор ПАТ «Сумський завод продовольчих товарів» Павло Ємець, голова фермерського господарства   "МРІЯ-СК» Сергій Карпенко, голови сільських територіальних громад Сумського району, староста Токарівського старостинського округу Павло Білоус.

З теплими  словами до своїх односельців  звернувся сільський голова Олександр Маркін : «День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.  Усі досягнення, якими багате село, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини. Бажаю вам миру, міцного здоров’я, родинного щастя і здійснення найзаповітніших мрій».

Після вітальних слів за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток громади та з нагоди Дня села були вручені  Почесні Грамоти  директору ПАТ «Сумський завод продовольчих товарів» Ємець Павлу Миколайовичу та голові фермерського господарства "МРІЯ-СК» Карпенку Сергію Михайловичу.

А потім, розпочався  святковий концерт, де музичні вітання жителям села чергувалися з врученням подарунків.

Грамотами та цінними подарунками нагороджені  подружні пари, що прожили разом у любові і повазі одне до одного багато років. Тож цього дня зі святкової сцени наказували молоді тримати рівняння на  Ганну Михайлівну та Миколу Васильовича Харченко, Ганну Якимівну та Василя Івановича Випірайло (вони цьогоріч відзначили 50 років подружнього життя).

Бажали міцного здоров’я, сімейного щастя подружжю Іванових Ганні та Олексію,  Харченко Ірині та Володимиру,  які святкували срібне весілля.

В цей чудовий день, не могли не привітати довгожительку Думчикову Марію Андріївну.

Також привітали самого найменшого жителя нашого села Лисенко Максимку.

Теплі слова линули на адресу сім’ї Король Інни та Антона , яка в цьому році стала на весільний рушник.

Грамотами та  подарунками були нагороджені трудові колективи:

КНП БСР "АЗПСМ с. Бездрик" (головний лікар Роман Грибань); Бездрицька ЗОШ  І-ІІІ ступенів (директор  Тетяна Петренко); Бездрицький ДНЗ ясла – садок «Веселка»(директор Нталія Осипча ); Відділення поштового зв'язку с. Бездрик  ( начальник Лідія Вишнякова); Бездрицький сільський клуб (завідуюча Ірина Нестеренко); Бездрицька сільська бібліотека (провідний бібліотекар Катерина Мартиненко).

Для своїх земляків і гостей свята працівники та аматори Бездрицького сільського клубу подарували святковий концерт. Мелодійні пісні, запальні танці, чарівні ведучі(Дарина Осипча та Ліза Єременко): всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.

Віртуозною майстерністю і яскравими костюмами вражав багаторазовий переможець конкурсів різного рівня зразковий аматорський ансамбль танцю "Мрія" (керівник Наталія Ткаченко).

Милозвучними піснями та запальними ритмами чарували: аматорський хоровий колектив (керівник Володимир Пугач), дитячий вокальний ансамбль "Дивограй" (керівник Богдана Клочко); солісти Людмила Осипча, Олександр Кліщ, Дмитро Глянцев, Яна Кнуренко, Сергій Яценко, Ліза Єременко, Катерина Мурашкіна, Євгенія Кащенко, Вероніка Жиленко, Катерина Лобода, Жасмін Володько.

Непомітно галявину охопили сутінки, сцена засяяла яскравими мерехтливими кольорами і на сцені співаючи з’явилася молодь в українських костюмах та вінках , яка несла Купальські символи: опудала Купайла й Марени, а поки  сперечалися і водили хоровод, на свято завітав Водяний (Олександр Пономаренко), який провів конкурс на кращий купальський віночок а потім дозволив дівчатам пускати їх на воду та на щастя й долю ворожити.

І ось нарешті прийшов час запалити Купальське вогнище. Танцююче полум’я  цього літнього вечора виглядає казково і  згідно з переказами має велику міфічну силу.

Ввечері, коли на землю лягла темрява, над селом спалахнули вогні святкового феєрверку (від Директора ТОВ СП «Надра» Володимира Михайловського), осяявши щасливі обличчя всіх з присутніх на феєричному дійстві.

Урочистості закінчились святковою дискотекою.

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення свята.

Відділ культури

Бездрицької сільської ради