Дата: 18.06.2021 11:55

15-16 червня 2021 року на базі спортивного комплексу СумДУ відбулась Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області. Працівники відділу освіти, молоді та спорту Бездрицької сільської ради увійшли до збірної команди "Громади Сумського району". Учасники змагалися з таких видів спорту: настільний теніс, шахи, шашки, волейбол та футзал. Хоча призових місць цього разу збірна громад Сумського району не завоювала, але всі учасники отримали задоволення від участі у спартакіаді, гарний досвід та позитивні емоції.