КОНСУЛЬТУВАННЯ

Дата: 09.06.2021 13:29

Інформаційна картка соціальної послуги

Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області

с.Верхня Сироватка, пл.Козацької Слави,2

електронна пошта: vs.tercentr@gmail.com

Прийомні години: пн.-чт. 8:15-17:00; пт. 8-00-15-00;

обідня перерва 12-00-12-30; пт. без перерви

Назва послуги: КОНСУЛЬТУВАННЯ

Зміст послуги: допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації, психологічне консультування, сприяння в отриманні правової допомоги.

Форма надання соціальної послуги: денна

Термін надання послуги: разово, короткостроково, періодично, довгостроково

Соціальні групи: сім’ї, діти, молодь, та особи, які знаходяться у складних життєвих обставинах; особи з числа випускників інтернатних закладів; діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа, а також їх біологічні батьки, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі та усиновлювачі; особи з інвалідністю; особи, які звільнились з місць позбавлення волі; особи, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці; особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям, стихійним лихом, катастрофою і зареєстровані в державній службі зайнятості, як такі, що шукають роботу (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім’ї.

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

• отримання повідомлення/інформації

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р. №2671-VIII, Державний стандарт соціальної послуги консультування затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 02.07.2015 №678, Статут про комунальну установу «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

• відмова отримувача соціальної послуги та/або його законного представника від отримання соціальної послуги;
  • зміна місця проживання отримувача соціальної послуги;
  • досягнення наданою соціальною послугою поставленої мети;
  • закінчення строку дії договору про надання соціальної послуги;
  • невиконання умов договору щодо співпраці у виході зі складної життєвої ситуації та/або порушення умов такого договору, що поставило під загрозу життя чи здоров’я інших отримувачів чи надавачів соціальної послуги (насилля, агресивна поведінка, зберігання зброї чи наркотичних речовин, заборонених законодавством, гострий психічний розлад тощо);
  • наявність медичних протипоказань для надання соціальної послуги, зокрема інфекційні захворювання в гострій стадії, часті судомні напади тощо;
  • грубе, принизливе ставлення отримувача соціальної послуги до надавача соціальної послуги або інших отримувачів послуги;
  • смерть отримувача соціальної послуги.