СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ТА НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Дата: 09.06.2021 13:28

Інформаційна картка соціальної послуги

Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області

с.Верхня Сироватка, пл.Козацької Слави,2

електронна пошта: vs.tercentr@gmail.com

Прийомні години: пн.-чт. 8:15-17:00; пт. 8-00-15-00;

обідня перерва 12-00-12-30; пт. без перерви

Назва послуги: СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ ТА НА РОБОЧОМУ МІСЦІ

Зміст послуги: організації надання соціальної послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці громадянам, які не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці, перебуваютьу складних життєвих обставинах, бажають працевлаштуватися та потребують соціального супроводу.

Форма надання соціальної послуги: індивідуальна

Термін надання послуги: за потреби

Соціальні групи: сім’ї, особи та молодь, які перебувають у складних життєвих обставинах; прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів, піклувальників; особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; особи з числа випускників інтернатних закладів; молодь, яка звільнилась з місць позбавлення волі, особи з інвалідністю, постраждали від торгівлі людьми, особи, які перебувають у складних життєвих обставинах, не здатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці та потребують соціальної послуги.

Умови надання соціальної послуги: Безоплатно

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

• Звернення (заява) потенційного отримувача соціальної послуги або його законного представника до КУ «Центра з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради, яке спрямовується протягом 3 робочих днів з дати надходження суб’єкту, що надає послугу, або безпосередньо до суб’єкта, що надає послугу

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України «Про зайнятість населення», Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», Закон України «Про волонтерську діяльність», Закон України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», Закон України «Про реабілітацію інвалідів в Україні», Закон України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Конвенцією про права осіб з інвалідністю, Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р. №2671-VIII, Державний стандарт соціальної послуги профілактики затверджений наказом Міністерства соціальної політики України від 10.08.2015 №912, Статут про комунальну установу «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради.

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

• відмова отримувача соціальної послуги та/або його законного представника від отримання соціальної послуги;
  • зміна місця проживання отримувача соціальної послуги;
  • досягнення наданою соціальною послугою поставленої мети;
  • закінчення строку дії договору про надання соціальної послуги;
  • невиконання умов договору щодо співпраці у виході зі складної життєвої ситуації та/або порушення умов такого договору, що поставило під загрозу життя чи здоров’я інших отримувачів чи надавачів соціальної послуги (насилля, агресивна поведінка, зберігання зброї чи наркотичних речовин, заборонених законодавством, гострий психічний розлад тощо);
  • наявність медичних протипоказань для надання соціальної послуги, зокрема інфекційні захворювання в гострій стадії, часті судомні напади тощо;
  • грубе, принизливе ставлення отримувача соціальної послуги до надавача соціальної послуги або інших отримувачів послуги;
  • смерть отримувача соціальної послуги.