СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ

Дата: 09.06.2021 13:27

Інформаційна картка соціальної послуги

Комунальна установа «Центр з надання соціальних послуг» Верхньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області

с.Верхня Сироватка, пл.Козацької Слави,2

електронна пошта: vs.tercentr@gmail.com

Прийомні години: пн.-чт. 8:15-17:00; пт. 8-00-15-00;

обідня перерва 12-00-12-30; пт. без перерви

Назва послуги: СОЦІАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ТА РЕІНТЕГРАЦІЯ

Зміст послуги: допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; представництво інтересів; допомога в оформленні документів; допомога в отриманні реєстрації місця проживання/перебування; сприяння в отриманні житла, працевлаштуванні тощо; надання психологічної підтримки; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв`язків.

Форма надання соціальної послуги: денна

Термін надання соціальної послуги: за потребою

Соціальні групи:

- особи, які постраждали від торгівлі людьми;

- безпритульні діти;

- неповнолітні та молодь, які повернулись з місць позбавлення волі, сім`ї (особи), які потрапили у складні життєві обставини.

Умови надання соціальної послуги: безоплатно.

Документи, потрібні для отримання соціальної послуги:

- отримання повідомлення/інформації

Правові підстави для надання соціальної послуги: Закон України “Про соціальні послуги” від 17.01.2019 р. № 2671-VIII, ЗУ „Про соціальну роботу з сім’ями, дітьми та молоддю” від 21.06.2001 № 2558-ІІІ, ЗУ «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», ЗУ «Про охорону дитинства», Наказ Міністерства соціальної політики України від 30 липня 2013 № 458  «Про затвердження стандартів надання соціальних послуг особам, які постраждали від торгівлі людьми».

Підстави для відмови у наданні соціальної послуги:

- відмова отримувача соціальної послуги від отримання соціальної послуги;

- наявність медичних протипоказань для надання соціальної послуги,

- закінчення строку дії договору про надання соціальної послуги щодо соціальної інтеграції та реінтеграції бездомних осіб, яке поставило під загрозу життя чи здоров`я інших отримувачів соціальної послуги чи надавачів соціальної послуги (насилля, агресивна поведінка, збереження зброї чи наркотичних речовин, заборонених законодавством, гострий психічний розлад тощо);

- зміна місця проживання отримувача соціальної послуги;

- направлення отримувача соціальної послуги до стаціонарної   інтернатної установи або закладу, інших установ або закладів постійного проживання;

- отримання житла, яке отримувач соціальної послуги може використовувати для проживання і в якому може зареєструвати своє місце проживання/перебування;

- смерть отримувача соціальної послуги.