Шановні пенсіонери!

Дата: 01.06.2021 15:39

В зв’язку  з  виходом  Постанови КМУ  від  29 березня 2021р. № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України», отримувачі пенсій, які на сьогодні отримують пенсії за допомогою Укрпошти  (за виключенням пенсіонерів старше 80 років та інвалідів І групи), будуть переведені на обслуговування до уповноважених банків, причому отримувачі пенсій самостійно обирають банк для обслуговування.

Пропонуємо Вам  перейти на обслуговування до АТ «Ощадбанк». З метою відкриття карткового рахунку для отримання пенсійних виплат, пропонуємо Вам звернутися до працівників АТ «Ощадбанк», які будуть проводити зустрічі на території  Вашої громади «09» червня 2021 р. о 10:00

Ваш консультант: Ірина +380502112112