Проекти рішень щодо ставок податку на 2022 рік

Дата: 19.05.2021 11:44

Додаток 1 Ставки земельного податку

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Бездрицької сільської ради на 2022 рік»

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бездрицької сільської ради на 2022 рік

СТАВКИ податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки1

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Бездрицької сільської ради у 2022 році»

Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту рішення сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Бездрицької сільської ради у 2022 році»

Про визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб по Бездрицькій сільській раді на 2022 рік

Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб по Бездрицькій сільській раді на 2022 рік