ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ!!!

Дата: 07.05.2021 13:08

Ці травневі дні українські сім’ї зустрічають з особливими почуттями. Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, хто мужньо боровся на фронтах, самовіддано працював на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав звільнення світу від нацизму.

День Перемоги - свято, яке об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості.

Віддаючи найглибшу шану тим, хто 76 років тому захистив Україну і весь світ від нацистської навали, від усього серця висловлюю слова подяки й підтримки нашим воїнам-захисникам, які зараз боронять незалежність і суверенітет України.

Вітаю всіх з Днем пам’яті та примирення!

Від щирого серця бажаю вам та вашим родинам міцного здоров'я, добра, благополуччя, миру та процвітання в незалежній Україні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим !

Сільський голова Бездрицької сільської ради

Олександр МАРКІН