До уваги осіб, які знаходяться на самоізоляції!!!!

Дата: 20.04.2021 08:01

Бездрицька сільська рада звертає Вашу увагу та наголошує на тому що, самоізоляція – це утримання від контакту з іншими, щоб зменшити ризик інфікування, і передбачає будь-які ситуації, коли особа тісно контактує з іншими людьми (наприклад, близький контакт віч-на-віч на відстані менше ніж 2 метри).

Самоізоляція допомагає зупинити розповсюдження вірусу, не інфікувати колег, друзів, рідних. Вона потрібна для тих, хто має симптоми або встановлений COVID-19. А також для тих, хто очікує результати тесту на коронавірус або близько контактував з особами, що захворіли на коронавірус.

Контакт з людиною з підтвердженим COVID-19 означає:
- спільне проживання;
- прямий фізичний контакт на кшталт рукостискання;
- контакт із хворим(и) на COVID-19 на відстані до одного метру протягом 15 хвилин і більше, за умови, якщо маску було вдягнуто неправильно або взагалі не вдягнено;
- перебування у закритому середовищі (наприклад, аудиторія, кімната для засідань, зал очікування лікарні та ін.) із хворим на COVID-19 протягом 15 хвилин і більше на відстані менше одного метру.

Адміністративна відповідальність за порушення обсервації в умовах епідемії коронавірусу може передбачати штрафи від 17 тисяч до 34 тисяч гривень, а умисне зараження людей передбачає кримінальну відповідальність.

Стаття 325 Кримінального кодексу України передбачає покарання за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням.

З вище викладеного,  наполегливо просимо Вас дотримуватися правил самоізоляції!

Сільська рада