Соціальний проект "Почуй мене"

Дата: 24.03.2021 15:09

Міністерство соціальної політики України у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність» з 05.03.2021 року розпочало реалізацію проекту «Почуй мене», спрямований на полегшення комунікації людьми з вадами слуху та представниками органів влади.

Суть проекту полягає у спрощенні процесу комунікацій при отриманні особами з вадами слуху будь – яких державних послуг шляхом надання можливості отримати інформацію через сурдоперекладача в режимі онлайн, а також відповідь у вигляді відеолиста.

Скористатись відповідною послугою можна через офіційний сайт Мінсоцполітики (вкладка «Почуй мене») https://www.msp.gov.ua/content/1539-pochuy-mene.html.

Комунікацію і розгляд відповідних звернень забезпечує Урядовий контактний центр.

Інформаційні матеріали щодо користування такою послугою розміщені на офіційному сайті Мінсоцполітики та сторінці Фейсбук.