До уваги громадян!

Дата: 15.12.2020 11:12

ОБ’ЯВА

В зв'язку з відкриттям в Україні ринку природного газу для побутових споживачів (1 серпня 2020 року,) громадянам надано можливість самостійно обирати постачальника газу.

Відповідно до   пункту 90 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848,  громадянин, якому призначено житлову субсидію, надано пільги на оплату житлово-комунальних послуг зобов’язаний протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення (сільську раду) щодо зміни управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання.

Для запобігання припинення та правильного розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, прохання обов’язково повідомляти відділ соціального захисту Бездрицької сільської ради про зміну постачальника газу в найкоротший термін.

Cільська рада