Звіт дільничного офіцера поліції Чалого Р.О.

Дата: 10.12.2020 17:05

Бездрицька сільська рада Сумського району повідомляє, що у адміністративному приміщенні сільської ради 08 грудня 2020 року був заслуханий звіт старшого дільничного офіцера поліції Руслана ЧАЛОГО про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці та ужиті заходи із запобігання правопорушенням.

Під час звітування дільничним офіцером поліції було надано інформацію про стан криміногенної ситуації на території Бездрицької ОТГ та обговорено питання спільних дій та заходів щодо запобігання вчиненню крадіжок з власних осель громадян та попередження шахрайських дій. Депутатам, працівниками сільської ради , соціальним працівникам  було наголошено про проведення роз’яснювальних бесід з місцевими мешканцями, а особливо з вразливою категорією населення ( пенсіонери, одинокі громадяни), як не стати жертвами злочинних посягань, запобігти домашньому насильству та як не стати жертвами шахраїв.

З метою недопущення та попередження протиправних дій злочинців, було надано контакти дільничного офіцера поліції та чергової частини Сумського РВП та вручено пам’ятки на правову тематику «Як не стати об’єктом шахраїв» та пам’ятки « Протидія домашньому насильству».

До даного заходу були залучені працівники селищної ради, депутатський корпус, соціальні працівники та працівники закладів освіти.