ПЕРЕЛІК багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів  Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області

Дата: 15.09.2020 14:38

ПЕРЕЛІК

багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів

Бездрицької сільської ради Сумського району Сумської області

Номер багатомандатного

виборчого округу

Опис меж багатомандатного

виборчого округу

Кількість депутатів, мандатів що розподіляються в окрузі

Орієнтовна кількість виборців в окрузі

1

Частина виборчої дільниці 590584 (с. Бездрик -  вул. Заводська, вул. Першотравнева, вул. Урожайна 1-7, 9, 11, вул. Яковенка, ГО СТ «Бездрицьке», Садове Товариство «Бездрицький» вул. Залізнодорожня)

427

2

Частина виборчої дільниці 590584 (с. Бездрик -  вул. Миру, вул. Сумська, буд. 1, 1А, 1Б, 2А, 2Б, 2В, 2-16)

363

3

Частина виборчої дільниці 590584 (с. Бездрик -  вул. Сумська 18, вул. Жовтнева, вул. Зарічна, вул. Набережна)

322

4

Частина виборчої дільниці 590584 (с. Бездрик -  вул. Гагаріна, вул. Лісова, вул. Польова, вул. Садова, вул. Шкільна)

382

5

Частина виборчої дільниці 590631 (с. Токарі -  вул. Партизанська, вул. Жовтнева, вул. Лісова, с. Зацарне – вул. Миру, с. Червона Діброва – вул. Лісова)

342

6

Частина виборчої дільниці 590631 (с. Токарі -  вул. Горького, вул. Надярна, вул. Центральна, вул. Садова)

407

7

Частина виборчої дільниці 590631 (с. Токарі -  вул. Гагаріна, вул. Липова, вул. Польова, вул. Калинова, вул. Каштанова, вул. Соколина, вул. Шкільна, вул. Чехова, пров. Калиновий, пров. Каштановий)

408

8

Частина виборчої дільниці 590631 (с. Токарі -  вул. Незалежна, вул. Купріянівська, вул. Пушкіна, вул. Набережна, вул. Лугова, вул. Шевченка, пров. Набережний, вул. Озерна, Садово-огородне товариство «Лісовод-2»)

370

Голова Бездрицької СТВК

Сумського району Сумської області                                              В.І.Матвієнко

Секретар Бездрицької СТВК

Сумського району Сумської області                                              В.П.Іщук