До уваги мешканців, що отримують пільги в грошовій безготівковій формі!

Дата: 21.05.2020 10:59

Що відбувається з невикористаними коштами для виплати пільг в грошовій безготівковій формі після закінчення опалювального сезону

Відповідно до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373,  після закінчення опалювального сезону суми невикористаних коштів, що відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, АВТОМАТИЧНО будуть перераховуватися з рахунку для виплати пільг на наявні поточні рахунки пільговиків в АТ «Ощадбанк».

У разі ж відсутності відкритого рахунку в АТ «Ощадбанк» особам, які отримують пільги у грошовій безготівковій формі, необхідно звернутися із заявою до АТ «Ощадбанк» та оформити його відкриття в порядку, визначеному банком.

ВАЖЛИВО! При відсутності звернень пільговиків щодо виплати залишків коштів, відповідні суми пільг 20 грудня 2020 року будуть повертатися до державного бюджету.

Звертаємо Вашу увагу на те, що для вирішення питань, пов’язаних з отриманням невикористаних коштів, необхідно звертатись безпосередньо до АТ «Ощадбанк».