Про роботу громадського формування на території Бездрицької сільської ради

Дата: 02.03.2020 14:07

На сьогоднішній день на території Бездрицької сільської  ради  діє громадське формування з охорони громадського порядку. До складу формування входить 14 осіб. Керівником формування є Гончаренко Сергій Борисович.  Громадське формування виконує свої функції згідно з Законом України № 1835-Ш від 22.06.2000 року «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» та діє відповідно до статуту.

За час  роботи даного формування   на території  сільської ради зменшилась  кількість злочинів та правопорушень. В складі формування перебувають люди, які відповідально виконують свої обов´язки.  Вони  спільно з дільничним офіцером поліції та працівниками Сумського РВП ГУ НП  України в Сумській області проводяться рейди по охороні громадського порядку. Здійснюються профілактичні бесіди з  вразливою  категорією населення (пенсіонери, одинокі громадяни) щодо дотримання безпеки проживання у власних  житлових будинках та громадських місцях, проводяться  профілактичні бесіди щодо запобігання шахрайських  дій, а  також надаються  роз’яснення, як не стати об’єктами  злочинних посягань та жертвами фізичних розправ та наруги.