Оголошення про проведення конкурсу з призначення надавача послуг

Дата: 01.07.2019 16:53

Бездрицька сільська рада оголошує про проведення конкурсу з призначення надавача послуг  з водопостачання, водовідведення та вивіз ТПВ в с. Бездрик  Бездрицької сільської ради.

Організатор конкурсу: Бездрицька сільська рада

Місцезнаходження: 42350 с.Бездрик Сумський район, Сумська область, вул. Жовтнева 2 ,

Уповноважені особи здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

Маркін О.В. – сільський голова Бездрицької сільської ради

Глянцева О.П. – секретар Бездрицької сільської ради, тел.690-287

Критерії оцінки конкурсних пропозицій:

- ціна послуги;

- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;

- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід;

- фінансова спроможність учасника конкурсу;

- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

Конкурсна документація надається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих  днів після надходження від учасника заяви про участь у конкурсі, у якій зазначається спосіб надання конкурсної документації.

Конкурсну пропозицію необхідно надавати особисто або за допомогою поштового зв’язку у письмовому надрукованому вигляді, прошиту, пронумеровану, підписану уповноваженою особою учасника конкурсу та скріплену печаткою (за наявності) із зазначенням кількості сторінок, запаковану у конверті із зазначенням на конверті повного найменування та місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, групи будинків – об’єкту конкурсу, на управління якими подається пропозиція.

Конкурсна пропозиція приймається до 01.08.2019 року до 17.00 включно за адресою с.Бездрик, вул.Жовтнева 2.

Розкриття конвертів відбудеться 02.08.2019 року о 13.00 год. в приміщенні Бездрицької сільської ради за адресою с.Бездрик, вул.Жовтнева 2.