І етап змагань чемпіонату України з волейболу

Дата: 07.02.2019 12:24

07 лютого 2019 року на базі Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів відбувся І етап змагань чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків старшої вікової групи  та середньої  вікової групи Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів та Токарівської ЗОШ І- ІІІ ступенів.  В запеклій боротьбі серед юнаків старшої вікової групи з рахунком 2: 0  здобули перемогу команда Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів.

Серед юнаків середньої вікової групи Бездрицька ЗОШ І- ІІІ ступенів поступилася  команді Токарівської ЗОШ І- ІІІ ступенів з рахунком 2: 1.

Серед дівчат старшої вікової групи перемогу одержала команда Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів з рахунком 2: 1.

А також відбулася матчева зустріч з командою Старосільської ЗОШ І- ІІІ ступенів та Бездрицької ЗОШ І- ІІІ ступенів  серед дівчат старшої вікової групи де перемогу одержала команда Старосільської  ЗОШ І- ІІІ ступенів з рахунком 2: 1.