Дата: 29.08.2018 14:50

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ Бездрицької територіальної громади : ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПЕРЕХОДУ ДО ЦИФРОВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Відповідно до міжнародних зобов’язань в Україні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового стандарту розповсюдження програм до цифрового стандарту DVB-T2

31 липня 2018 року припинено аналогове телевізійне мовлення у місті Києві та Кіровоградській області. У решті областей перехід до цифрового телебачення має відбутися 31 серпня 2018 року. Ці зміни не стосуються абонентів кабельного телебачення та власників супутникових антен.

Перевагами прогресивного цифрового стандарту є можливість БЕЗКОШТОВНОГО прийому 32-х програм та висока якість телевізійного сигналу.

На сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення є покрокова інструкція для споживачів про підключення цифрового обладнання та технічні особливості прийому цифрового сигналу в населених пунктах України. Ця інформація міститься за посиланням https://www.nrada.gov.ua/tsyfrove-efirne-telebachennya/

Консультації щодо переходу до цифрового телебачення в Сумський області можна отримати у Сумському обласному контактному центрі «Відкрита влада» за номерами телефону: (0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м.Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області).

Примітка: Отримання цифрового сигналу в Сумському районі здійснюється з найближчого передавача, що розташований в м. Білопілля та м. Суми. Це важливо для налаштування напрямку вашої антени!