Сторінка на стадії наповнення

Фінансова підтримка студентів під час карантину

В межах соціального проєкту для студентів «Scholarship в Україні» стартував новий VIII конкурс для здобувачів вищої освіти. Його метою є заохочення та стимулювання здібних українських студентів, а також розвиток і покращення рівня фінансової грамотності і ініціативності у освітян. Також соціальна програма покликана довести, що знання можуть приносити прибуток ще до отримання диплому.

14:31 21.10.2021

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ !

Бездрицька сільська рада  попереджає про  заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності та  нагадує, що спалювання є прямим порушенням ряду норм чинного законодавства, а саме: ст. 50 Конституції України, ст. ст. 9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», за які передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

14:37 10.09.2021

Про державну підтримку за наявні бджолосім’ї

Повідомляємо, що у 2021 році відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 р. № 107 (зі змінами), одним з напрямків підтримки визначено виплату спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї.

10:13 07.09.2021

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг  вивезення твердих побутових відходів на території с. Токарі Бездрицької сільської ради

10:33 25.08.2021

Увага!

Сумський РЕМ повідомляє, що 26 липня 2021 року з 08:00 год. до 16:30 год. в селі Бездрик по вулицях Гагаріна, Жовтнева, Набережна, Садова, Шевченко, Шкільна буде відсутня електроенергія в зв’язку з ремонтними роботами.

10:37 23.07.2021

ДО УВАГИ!

АЗПСМ с.Бездрик проводить вакцинацію проти коронавірусної хвороби COVID-19.

09:47 30.06.2021

Правила безпечного поводження на воді

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

10:01 15.06.2021