Методична робота

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2019/2020навчальному році

08:58 20.08.2019

Обласний семінар учителів російської мови та зарубіжної літератури

17 квітня 2019 року на базі Бездрицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бездрицької сільської ради відбувся обласний семінар учителів російської мови та зарубіжної літератури з теми «Розвиток творчих здібностей учнів, їхніх рис духовності на прикладах героїв творів зарубіжної літератури». З планом роботи присутніх ознайомила Захарченко І.О., методист із зарубіжної літератури та мов національних меншин Сумського ОІППО. Учасникам семінару представлено ілюстрації до творів письменників-ювілярів 2019 року, сторені керівником гуртка «Чарівний пензлик» Карпенко В.В. та її вихованцями. Віртуальну екскурсію закладом освіти провела директор школи Петренко Т.В. Учитель зарубіжної літератури Бездрицької ЗОШ Голуб С.В. продемонструвала презентацію методичного кейсу «Сучасні форми та методи роботи, які сприяють розвитку творчих здібностей учнів, їхніх рис духовності з використанням інноваційних технологій». Цікавими та змістовними були майстер-класи від Демченко Т.А., учителя Токарівської ЗОШ, та Гомолі О.Л., завідувача методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бездрицької сільської ради. Після плідної роботи учасники семінару разом з практичним психологом Юсиченко А.В мали змогу навчитися знімати напругу й стрес, малюючи різнокольоровим тістом. Нікого не залишили байдужими українські Ромео і Джульєтта, учасники драматичного гуртка, інсценізацією твору С. Васильченка «На перші гулі». Крім корисної для роботи інформації гості семінару отримали у подарунок будиночки щастя, виготовлені учасниками гуртка «Художня обробка деревини», керівник Глущенко І.В. Відділ освіти, молоді та спорту Бездрицької сільської ради висловлює подяку адміністрації Бездрицької загальноосвітньої школи за змістовний захід. Бажаємо учням і педагогам творчого зростання та нових звершень.

12:00 17.04.2019